У НАТО вважають, що не слід недооцінювати Росію

Захід надав Україні поміч, яка дозволить їй деокупувати території. Проте не слід недооцінювати підготовку країни-агресора Росії. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у коментарі телеканалу CNN. 

За його словами, війни за своєю природою непередбачувані, однак Україна вже доводила, що може деокупувати територію, що раніше була під контролем росіян.

Він також додав, що все озброєння та підготовка, що Україна отримала від НАТО, мають допомогти українцям звільнити від окупантів більше території під час контрнаступу.

«Але ми ніколи не повинні недооцінювати росіян. Лінія фронту була статичною довгий час, російські сили змогли створити значні оборонні рубежі для відбиття запланованого контрнаступу ЗСУ», — додав він.

Росія змушена використовувати на війні проти України старі танки Т-54 та погано підготовлених солдатів. Про це, в свою чергу, заявив глава військового комітету НАТО адмірала Роба Бауера, повідомляє у середу, 10 травня, інформаційне агентство Reuters.

«Війна в Україні буде битвою між великою кількістю погано навчених російських військ із застарілою технікою та невеликими українськими силами з кращим західним озброєнням та підготовкою», — підкреслив він. 

Нагадаємо, голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал США Марк Міллі вважає, що українські війська вже готові до контрнаступу, але він не знає, що з цього вийде.

Про це 3-го травня повідомляв «Голос Америки» з посиланням на інтерв′ю Міллі журналу Foreign Affairs

«Вони (ЗСУ – ред.) можуть як вести наступ, так і тримати оборону. Їм належить виконати значну роботу з планування, координації тощо, якщо вони проводитимуть наступальну операцію, але до наступу і оборони вони готові».

Українці перебувають «у хорошій позиції» для контрнаступу проти російських військових. Про це 26 квітня заявив й інший генерал — головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі під час слухань Комітету Палати представників Конгресу США зі збройних сил, повідомляла CNN.

«Згідно з моделюванням, яке ми дуже ретельно провели з ними, українці перебувають у хорошій позиції», – сказав Каволі, додавши, що США працювали з ними над можливою несподіваною атакою. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Планшет для студентов и школьников, – определен лучший по стоимости: видео

01.03.2017 - 21:33
В этой статье мы попытаемся помочь выбрать и купить недорогой и производительный планшет для студента. Хотя, для школьника он тоже вполне подойдет. Это будет нетрудно, поскольку рассмотрим одну единственную модель ...

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...

ВСУ уничтожили ДЗОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

23.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Беспилотник научили искать мины и наносить их расположение на карту (видео)

11.12.2015
Программист Дирк Гориссен создал беспилотный ...