У НАТО не виключили членство України в обмін на відмову від частини території

Є речі, які за визначенням грають на користь тієї чи іншої сторони. Особливо це стосується заяв офіційних осіб країн чи впливових організацій.

Україна може стати членом НАТО, якщо погодиться поступитися частиною територій на користь Росії. Таку заяву зробив начальник штабу генерального секретаря НАТО Стіан Єнссен, повідомляє норвезьке видання Verdens Gang у вівторок, 15 серпня.

Зрозуміло, що це на користь Росії, яка тепер буде з ще більшою потугою пробувати «зачепитися» за варіант збереження Криму, а то й інших поки що окупованих територій.

«Я думаю, що рішення може полягати в тому, щоб Україна відмовилася від території і натомість отримала членство в НАТО… Важливо, щоб ми обговорили, як пройти через це», – сказав Єнссен.

При цьому він нагадав слова генсека НАТО Єнса Столтенберга про те, що Україна має сама вирішувати, коли і на яких умовах вона хоче вести переговори.

На питання газети, чи вважає НАТО, що Україна має поступитися територією для досягнення миру з Росією та майбутнього членства в Альянсі, Єнссен відповів, що обговорення можливого статусу після війни вже йде і що питання про поступку території Росії піднімають інші.

«Я не говорю, що так має бути. Але це може бути можливим рішенням», – пояснив він.

Як відомо, офіційно НАТО висуває дві умови для вступу України: перша стосується модернізації установ безпеки, а друга – безпосереднього закінчення війни з Росією.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під час виступу на саміті НАТО у Вільнюсі заявив, що Північноатлантичний альянс дасть Україні безпеку, Україна зробить НАТО сильнішим.

Зазначимо, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг стверджує, що Україна може стати повноцінним членом Альянсу тільки після закінчення війни з Росією. Він назвав дві умови щодо майбутнього членства України в НАТО.

«Ми підтвердили, що Україна стане членом НАТО, і погодились вилучити вимогу про План дій щодо членства. Це змінить шлях України з двокрокового процесу до однокрокового процесу. Ми також дали зрозуміти, що ми оголосимо про запрошення Україні приєднатися до НАТО, коли союзники погодяться і будуть досягнуті умови», — сказав Столтенберг.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Крыса и спагетти. Смешное видео

23.10.2015 - 12:07
Сколько крысу не корми — она всё ест да ест… ...

Смешное видео – карма выглядит вот так (видео)

07.10.2015
Объяснять словами понятие кармы – ...

Как кошка сокрушалась о непутевости котят (видео)

29.12.2015
Все матери, что человечьи, что ...