У Москві підірвали колишнього працівника СБУ

У Москві підірвали автомобіль колишнього співробітника СБУ Василя Прозорова. Зрадника України поранено. Про це повідомив Telegram-канал ASTRA у п’ятницю, 12 квітня.

Вказано, що позашляховик Toyota Land Cruiser Prado вибухнув під час запуску двигуна на Коровинському шосе, що на півночі Москви. Епіцентр вибуху знаходився під місцем водія.

Чоловік вижив. У нього травми ніг. Підірване авто оглядають спеціалисти.

Стверджується, що постраждалий – 48-річний колишній співробітник СБУ Василь Прозоров, який з 2014 року співпрацював із російськими спецслужбами і втік до Росії. Його внесено до бази сату Миротворець.

В інтерв’ю російським ЗМІ він заявляв, що «рішення про співпрацю зі спецслужбами РФ він ухвалив добровільно з ідеологічних мотивів».

Нагадаємо, місяць тому в окупованому Докучаєвську Донецької області підірвали машину співробітника «ФСБ по ДНР» Ігоря Циферова. Про це в неділю, 10 березня, повідомив ТГ-канал Новини Донбасу.

Повідомлялося, що Циферов — колишній співробітник СБУ, який перейшов на бік Росії. Працював у так званому «МДБ ДНР», яке пізніше стало «управлінням ФСБ з ДНР».

Про стан Циферова після вибуху інформації немає.

На відео, оприлюдненому в мережі, видно, що машина значно пошкоджена там, де розміщене сидіння водія, є сліди крові.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Журналисты посетили тусовку украинских патриотов в Донецке: видео

26.12.2017 - 18:10
Журналисты российского телеканала «Дождь», посетив Донецк, побывали в баре, где собирается молодежь, а песни исполняются на украинском языке. Рассказывая о своей позиции, дончане уточняют, что мечтают уехать куда угодно, поскольку ...

ID-картка замість паспорта

12.08.2016
З 1-го жовтня паспорти у ...