У Москві горить НДІ точних приладів, де виробляють озброєння

У Росії продовжується низка крупних пожеж. В Москві палає інститут. Вогонь охопив площу у 1,5 тис. кв. м. Про це у вівторок, 14 лютого, повідомляє прес-служба московського МУ МНС.

У двоповерховому будинку техцентру в мікрорайоні Відрадне на північному сході Москви сталася пожежа», — йдеться у повідомленні.

Згідно з попередньою інформацією, будівля, яка горить, може належати Науково-дослідному інституту точних приладів, який займається розробкою та виготовленням каналів радіоуправління для об’єктів морського та авіаційного реактивного озброєння.

Джерело ТАСС в екстрених службах заявило, що всередині автосервісу вибухають каністри з паливом, стався частковий обвал покрівлі. Пожежі надали підвищений ранг складності.

Перед цим у Мишкінському районі Ярославської області (Росія) ввечері 13 лютого стався вибух на магістральному газопроводі, після чого сталася пожежа. 

За інформацією МНС РФ, на ділянці газопроводу в районі села Єремейцево стався витік.

У Красноярську (Росія) спалахнула велика пожежа на складі. Про це 13 лютого повідомляє РИА Новости із посиланням на прес-службу МНС РФ.

Зазначається, що площа займання становить шість тисяч квадратних метрів. До боротьби з вогнем залучили близько 40 осіб та 11 одиниць спецтехніки.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео стрельбы снайпера во время выступления Олланда

28.02.2017 - 21:22
Во Франции в коммуне Вильоньон во время мероприятия по запуску новой линии скоростных поездов, на котором присутствовал президент Олланд, произошел весьма редкий инцидент. Полицейский-снайпер случайно открыл огонь, когда перемещался на другое место. ...

Няньки для цыплят, — кошка и собака

27.02.2016
Предлагаем посмотреть видео о том, ...