У Мордовії дрони вразили потужну російську РЛС

Жителі Мордовії сьогодні спостерігали політ ударного безпілотного літального апарату літакового типу. На відео здивована жінка спочатку говорить російською, а потім кричить до своєї матері щось на іншій мові (мабуть, мокшанській чи ерзянській).

Видання «Українська правда» з посиланням на власні анонімні джерела заявляє, що сімнадцятого квітня кілька дронів-камікадзе Головного управління розвідки Міністерства оборони України атакували 590-ий окремий радіотехнічний вузол військової частини 84680, розташований в мордовському місті Ковилкіно.

Безпосередньою ціллю удару став загоризонтний радіолокатор 29Б6 «Контейнер» із дальністю виявлення цілей близько трьох тисяч кілометрів та висотою виявлення понад сто км. Тобто, він з Ковилкіно «бачив» чи «бачить» усю Україну.

При цьому відстань від українського кордону до місця ураження за даними «УП» становить близько 680 кілометрів. Хоча за даними «Гугла» між Ковилкіним і найближчою вільною територією України 592 км.

Місцеві мешканці писали в соцмережах про звуки вибухів і навіть виклали відео (дивись другий ролик), на яких видно стовп диму на місці РЛС «Контейнер» після влучання безпілотника.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как развлекаются американские любители оружия (видео)

07.11.2015 - 20:10
Впечатляющее видео ночных стрельб на слёте владельцев автоматического оружия Дважды в год на стрельбище Knob Creek Gun Range в американском штате Кентукки проходит слёт любителей автоматического оружия. Бен Филиппи, побывавший ...

Появилось видео, как Савченко сбила женщину

13.04.2017
КП в Украине раздобыла видео ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...

Кот копирует боксерские удары, глядя на бой по телевизору (видео)

09.01.2016
Индустрия создания фильмов специально для ...