У мережі з’явилося відео побиття солдата у військовій частині

У мережі з’явилося відео, на якому молодший лейтенант декілька разів ударив солдата на Житомирщині.

Місцеві ЗМІ пишуть, що на відео командир 2-го взводу роти охорони Віктор Вітусевич ногами б’є солдата-строковика у 190 навчальному центрі у смт Гуйва.

В принципі, все це підтверджується. Адже згодом командування центру заявило про свою обурливу реакцію на подію. Більше того, Вітусевич записав відео, на якому заявив, що був неправий і готовий до відповідальності. При цьому натякнув, що солдат вживав алкоголь, а він до цього нетерпим. Більше того, і в майбутньому не змінить свого ставлення до алкоголю в армії…

Відзначимо, ще не факт, що побитий солдат вживав спиртні напої. По-друге, якщо так, то існують законні методи покарання, в тому числі штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Наносити побої — це злочин.

«Ми поділяємо обурення щодо виявленого факту. Вже розпочато службове розслідування, до якого залучено всі компетентні структури: Служба військового правопорядку, контррозвідка, ГБР тощо. Ми будуємо армію нового формату, де немає місця зловживанням та нестатутним стосункам. Винуватці однозначно зазнають суворого покарання. За результатами розслідування буде ухвалено відповідні рішення», — йдеться у заяві 190 навчального центру Житомирського району.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017 - 23:44
Удивительно, но самый красивый гол текущего года был забит в первый его день. Именно 1-го января Оливье Жиру сотворил свой шедевр пяткой. Эту премию имении выдающегося венгерского форварда Ференца Пушкаша ...

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015
Что у трезвого на уме, ...