У мережі поширюють фейк про збір даних школярів для реєстру призовників

У мережі поширюють несправжній лист від Міністерства освіти і науки України щодо збору даних школярів для реєстру призовників.

Про це сьогодні повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що мережею шириться лист, який нібито був підписаний заступником міністра освіти і науки України, де зазначено, що МОН спільно з Міноборони просять керівників закладів освіти зібрати дані про школярів 2008 року народження.

«Ніби на виконання розпорядження Кабінету міністрів «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів». Це фейк. Міністерство не надсилало листа з таким змістом», — наголосили у відомстві.

У Міносвіти зазначили, що Росія регулярно проводить інформаційні операції в мережі. Українцям радять ретельно перевіряти інформацію та звертатися до офіційних джерел.

Нагадаємо, Росія посилила кампанію з дискредитації мобілізації в Україні. Кремль на тлі наступу на фронті намагається дезорганізувати політичну ситуацію в Україні та спричинити хаос у суспільстві.

Як відомо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію в Україні. Тепер громадяни мають 60 днів на оновлення даних в ТЦК, ЦНАПах і в додатку Резерв+. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новые подробности взрыва в офисе КУН: видео

21.05.2017 - 12:07
Вечером 20 мая в Киеве боевую гранату РГД-5 бросили в офис Конгресса украинских националистов. От взрыва никто не пострадал. Спасатели и правоохранители прибыли у месту происшествия по ул. Антоновича, 3Б, ...

Дубль Месси принес «Барселоне» победу над «Реалом»: видео голов

24.04.2017
«Барселона» догнала «Реал» в турнирной ...