У Мелітополі пролунав потужний вибух

Сьогодні під ранок в окупованому місті Мелітополь Запорізької області пролунав гучний вибух. Про це в своєму Телеграм-каналі повідомив міський голова Іван Федоров, який підтримує тісні контакти з місцевими жителями. 

Причина та наслідки вибуху наразі залишаються невідомими. З однієї сторони, по базам російських окупантів в місті регулярно прилітають високоточні снаряди від західних реактивних. 

З іншої – в Мелітополі ефективно діють українські партизани, які періодично скоюють ефективні замахи на гауляйтерів та колаборантів найчастіше шляхом підриву вибухових пристроїв.

Коментар Івана Федорова враховує обидві версії: «Окупанти мають нарешті зрозуміти: пора кивати п’ятами з окупованих територій. Адже тут на любителів чужої землі чекає лише один фінал — бути в ній і похованими».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017 - 14:47
После обстрела из Града Новолуганского в Нацполиции показали его последствия. Правоохранители уточнили, что «прилеты» были со стороны оккупированной Горловки. Повреждено свыше 50 домов, 8 человек ранено. В населенном пункте объявили ...

Иран сбил израильский самолет и БПЛА: появилось видео

10.02.2018
Нарушение госграницы Израиля иранскими беспилотниками, ...