У «Масяні» показали мобілізацію в РФ і кінець Путіна

Російський мультиплікатор-опозиціонер Олег Куваєв випустив нову серію багатосерійного мультфільму Масяня. У ролику, опублікованому на YouTube-каналі проекту, показано наслідки мобілізації у РФ.

Також у 164-му епізоді під назвою Русофоб президент країни-агресора Володимир Путін, зображений монстром, який потрапляє до пекла.

Чоловік Масяні Хрюндель більше трьох місяців не виходив із дому, щоб не отримати повістку до військкомату. А коли, за словами дружини, півкраїни померло в Україні, а ще половина втекла за кордон, вони разом вирішили прогулятися Санкт-Петербургом.

Так пара побачила багато плакатів про те, що чоловікам треба померти за «Пиню». Герої кажуть, що найбільший русофоб — це Путін, а війну в Україні називають безглуздою.

Потім вони зустріли монстра з гострими зубами та закривавленим тілом, якого зупинили «незаспокоєні душі дітей з малайзійського «Боїнга». Вони й відправили Путіна до пекла.

Коли стало відомо, що безпеці росіян більше нічого не загрожує, герої подзвонили співвітчизникам із пропозицією повернутися, але ті заявили, що житимуть будь-де, тільки не в Росії.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Винничан шокировала буйная женщина, которая палкой избила троих соседских детей

29.07.2016 - 17:40
Поведение 46-летней винничанки толкает к самосуду над ней соседей. Хотя после того, как женщина жестоко избила соседских детей, в полиции и открыли в отношении нее уголовное производство, но, судя по ...

Активисты «С 14» напали на Наталью Витренко: видео

26.04.2018
Активисты националистической организации С 14 ...