У Маріуполі вибухи, знищено взвод російських окупантів

Минулої ночі близько першої години «бавовна» завітала в Маріупольський район, а вже ближче до обіду – в сусідній Мангуш. Повідомивши про це у своєму Телеграм-каналі, радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко з посиланням на місцевих жителів вказав, що «дісталося» місцям розміщення російських окупантів, в результаті чого двадцять інтервентів загинули, ще сім поранені. Разом виходить повноцінний взвод.

А вже о 13:38 Петро Андрющенко повідомив про нову порцію «бавовни» в Маріуполі: «Наші повідомляють: знову район аеропорту. І явний приліт». Після чого в місті спалахнула сильна пожежа, дивись відео.

Люди розповідають, що на приватний житловий будинок впали залишки ракети протиповітряної оборони чи її цілі, якщо їй вдалося щось збити. Дім згорів повністю, окупанти вивезли уламки, які спричинили пожежу. Про загиблих чи поранених наразі нічого не повідомляється.

В свою чергу, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» в обід повідомив: «У Маріуполі бавовна! Жителі окупованого міста пишуть про два прильоти — в районі аеропорту та агробази. Ймовірне попадання у місце розташування окупантів».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016 - 20:14
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, а наш народ любит весело их отмечать, группа «ТІК» решила внести свою лепту в процесс празднования. Песня «Альо-на!» не посвящена конкретной девушке или женщине, хотя, ...

Хасиды на границе надели шаровары и спели гимн Украины

17.09.2020
Продолжаются мытарства хасидов, которые пытаются ...