У Маріуполі раптово померли 11 окупантів

В окупованому Маріуполі за останні два тижня від загадкової хвороби, яка призводить до раптової зупинки серця, померли одинадцять (умовних пів взводу) російських окупантів, в тому числі два офіцери.

Про це повідомляють самі рашисти (дивись скрін) з посиланням на «Генштаб» (РФ?) і «МВД» терористичного квазіутворення ДНР. Вік померлих – від 23 до 42 років. Розтин показав серйозні проблеми з серцем лише в одного з них.

Раніше подібні випадки в місті також траплялися. Тому «поліція» припускає отруєння загарбників речовинами, які викликають зупинку серця, але які неможливо потім виявити. Інтервентів закликають не їсти і не пити в неперевірених місцях і з незнайомими.

Радник міського голови Маріуполя, в Телеграм-каналі якого ми побачили цю інформацію, однозначно натякає на те, що окупанти вмерли не від хвороби – це робота українського спротиву.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собчак сделала громкое заявление и спела песню о своей груди: видео

16.12.2017 - 22:27
Ксения Собчак готова отказаться в выборах президента при условии единства оппозиции Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще ...

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017
Вчера российско-террористические формирования провели на ...