У Маріуполі Путіну заявили: «Це все неправда. Це все напоказ»

Російська пропаганда припустилася серйозної помилки – в телевізійному сюжеті про перебування Путіна в знищеному ним Маріуполі, коли він розмовляв з трьома місцевими жителями (зрадниками), чути викрик з сильним відлунням: «Это все неправда, это все напоказ».

Зрозуміло, що кричала жінка — з двору, чи з вікна одного зі збудованих будинків, до яких під’їхав Путін. Цілком можливо, вона заперечувала не сам факт будівництва, а те, що квартири в ідеальному стані. Однак її вже могли знайти й покарати.

Адже її фраза – «Це все неправда. Це все напоказ» — має куди більше значення, ніж вона сама в неї вклала. По-перше, дуже багато серйозних експертів і журналістів (наприклад, росіяни Нєвзоров, Кац і Накі) впевнені, що в Маріуполі був не Путін, а його двійник.

По-друге, серед начебто місцевих жителів, які спілкувалися з Путіним, блогери знайшли представників професійної путінської масовки, які завжди й скрізь зображають тутешніх у спілкуванні з Путіним.

Хоча, в Маріуполі з Путіним говорили й справжні місцеві жителі (вони теж ідентифіковані — відомі вже зрадники), це взагалі жахливо: улесливо приймати подачки від того, хто вбив твоїх родичів і сусідів…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Клип «Экспонат» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности (видео)

27.01.2016 - 17:44
Объяснение популярности «Лабутен» «Лениграда» по Фрейду У «Ленинграда» бывали песни и получше. Но клип «Экспонат» («Лабутены») стал сверх популярным не благодаря песне, а, если быть до конца честным, благодаря хрестоматийной ...

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...