У Маріуполі Путіну заявили: «Це все неправда. Це все напоказ»

Російська пропаганда припустилася серйозної помилки – в телевізійному сюжеті про перебування Путіна в знищеному ним Маріуполі, коли він розмовляв з трьома місцевими жителями (зрадниками), чути викрик з сильним відлунням: «Это все неправда, это все напоказ».

Зрозуміло, що кричала жінка — з двору, чи з вікна одного зі збудованих будинків, до яких під’їхав Путін. Цілком можливо, вона заперечувала не сам факт будівництва, а те, що квартири в ідеальному стані. Однак її вже могли знайти й покарати.

Адже її фраза – «Це все неправда. Це все напоказ» — має куди більше значення, ніж вона сама в неї вклала. По-перше, дуже багато серйозних експертів і журналістів (наприклад, росіяни Нєвзоров, Кац і Накі) впевнені, що в Маріуполі був не Путін, а його двійник.

По-друге, серед начебто місцевих жителів, які спілкувалися з Путіним, блогери знайшли представників професійної путінської масовки, які завжди й скрізь зображають тутешніх у спілкуванні з Путіним.

Хоча, в Маріуполі з Путіним говорили й справжні місцеві жителі (вони теж ідентифіковані — відомі вже зрадники), це взагалі жахливо: улесливо приймати подачки від того, хто вбив твоїх родичів і сусідів…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Из Lego собрали работающий 28-цилиндровый авиамотор: видео

21.05.2017 - 23:54
На специальном сайте Lego Ideas, пользователи которого предлагают различные идеи и путем голосования продвигают их, появился проект радиального 28-цилиндрового авиационного двигателя, использовавшегося со середины 1940-х. Его работающий макет предложили выпустить ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...

Такого смешного гола вы еще точно не видели! (видео)

09.10.2015
В истории футбола множество курьезных ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...