У Маріуполі пролунали дуже потужні вибухи

Минулої ночі (ближче до о пів на четверту 22 травня) в окупованому Маріуполі пролунали два вкрай потужні вибухи. Про це масово повідомляли в соціальних мережах і Телеграм-каналах місцеві жителі буквально зі всіх мікрорайонів великого міста.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, коментуючи ці повідомлення у своєму телеграм-каналі, припустив: «Черговий раз протиповітряна оборона окупантів працює з житлових кварталів?»

Зенітно-ракетні комплекси справді спрацьовують дуже гучними двома вибухами поспіль: спочатку запуск ракети, потім її розрив. Однак все одно, не можна виключати й іншу природу вибухів.

Нагадаємо, Маріуполь перебуває поза зоною досяжності реактивних систем залпового вогню типу HIMARS, але останнім часом у Збройних сил України є чим регулярно «бавовнити» по базам загарбників в Маріуполі.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Украинские пограничники на границе с Крымом выставили клоуном работающего на ДНР Грэма Филлипса

06.09.2016 - 19:24
Крымская клоунада Грэма Филлипса: «Я не считаю себя идиотом» Британский «клоун» Грэм Филлипс, которого в России называют журналистом, на КПП «Колончак» пытался нарваться на неприятность и быть задержанным украинскими пограничниками ...