У Маріуполі пролунали десятки вибухів на об’єктах окупантів
Все почалося о 15:56, коли в окупованому Маріуполі пролунало одразу близько десятка вибухів. Через п’ять хвилин ще чотири, а приблизно о 16:10 ще шість.
«Можливо останні відгуки пов’язані з детонацією (боєприпасів загарбників)», — повідомив у своєму Телеграм-каналі радник міського голови Петро Андрющенко.
Одразу в Кальміуському районі зник мобільний зв’язок. В районі металургічного комбінату імені Ілліча, де розташовані бази загарбників, почалась стрілянина зі стрілецької зброї, а в небо піднявся гвинтокрил. Над заводом піднявся дим, який зник приблизно за 20 хвилин. Вулиці заполонили інтервенти (ховалися від прильотів?).
Спочатку місцеві рашисти повідомили про роботу протиповітряної оборони та подолання звукового бар’єру літками, але вже за десять хвилин всі повідомлення були видалені, наразі вибухи окупаційною владою не коментуються.
Згодом Петро Андрющенко повідомив про пожежу над блокпостом біля Сартани (східна околиця міста). А ближче до дев’ятнадцятої години масові вибухи поновилися.

Подпишитесь на новости