У Маріуполі прогримів потужний вибух

Минулої ночі у Лівобережному районі окупованого Маріуполя сталася сильна пожежа, яка розпочалася після потужного вибуху. Про це масово повідомляли місцеві жителі, адже чуло вибух і спостерігало заграву усе місто.

Деякі рашисти заявили, що то був грім з блискавкою, від якої попри зливу запалали очерети біля річки Кальміус. Але «міністерство» надзвичайних справ квазіутворення ДНР вказало лише про пожежу очерету на площі п’яти гектарів, яка була швидко потушена чотирма пожежниками з однією одиницею техніки…

У свою чергу, радник міського голови Петро Андрющенко і сайт місцевих партизанів «Маріупольський спротив» вже вранці повідомили, що то була «бавовна»:

«З місця влучання в Лівобережному районі після пожежі вивезли поранених на трьох вантажівках “Урал” в бік Новоазовська. Це означає: або важкі, яких не приймають в маріупольському шпиталі, або запакетовані (мертві)».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016 - 12:04
В относительно небольшом удалении от Солнечной системы ученые рассмотрели планету класса суперземля. По подсчетам специалистов она в 5,4 раза тяжелее Земли, а ее орбитальный период составляет 8,7 суток. В СМИ ...

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015
После такого сборная Украины обязана ...

Как отмыть графин с узким горлышком (видео)

08.11.2015
Многие сталкивались с проблемой мойки ...