У Маріуполі прогриміли вибухи

Кілька днів назад майже цілу добу поспіль бази російських загарбників в окупованому Маріуполі вперше добряче й ефективно «прокошмарила» «бавовна». Після нетривалої перерви сьогодні пізнього ранку відбулося продовження.

Про це в своєму Телеграм-каналі розповів радник міського голови Петро Андрющенко: «Три гучних вибухи в Маріуполі. Основний епіцентр – Лівобережжя (річки Кальміус). Однак гучно також в Кальміуському районі по проспекту Нікопольський».

Рашистські пропагандисти, як завжди, намагаються приховати правду, говорячи про роботу протиповітряної оборони (хоча це, до речі, підтверджує «бавовну») і гучні звуки від переходу реактивних літаків на надзвукову швидкість (їх також піднімають в небо для боротьби з «бавовною» і порятунку від неї).

Однак місцеві жителі вже оприлюднили фотографії великої пожежі в місті, яка з’явилася після вибухів. Прокоментував Петро Андрющенко з сарказмом:

«Після вибухів на Лівобережжі в напряму Новоазовська (села Виноградне, Піонерське, Широкіно, Безіменне) в небі піднявся густий чорний дим. Правда, схоже на роботу ППО або “літак долає звуковий бар’єр”?».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Журналисты показали шикарную недвижимость тещи Турчинова: видео

14.01.2017 - 01:05
Журналисты СлидствоИнфо во главе с Дмитрием Гнапом продолжают серию расследований вокруг того, какой недвижимостью обладают топовые политики и их родственники. Ранее, к примеру, был сюжет об испанской недвижимости фирмы, которая ...

Появилось видео реакции Меркель на обращение к ней Путина

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...