У Макіївці «бавовна» спровокувала масштабну пожежу

В окупованому з 2014 року місті Макіївка Донецької області минулої ночі сталася «бавовна», внаслідок якої згоріли складські приміщення ТОВ «Майстер Торг» на площі 4500 квадратних метрів.

Про це повідомляють різні джерела, зокрема український патріот і блогер з сусіднього Донецька «Necro Mancer» і телеграм-канал «Донбас Оперативний». Однак вони оперують відео, знятими рятувальниками «міністерства» надзвичайних ситуацій терористичного квазіутворення ДНР.

Останнє у своєму Телеграм-каналі вказало, що пожежа стала наслідком обстрілу. Повідомлення про загоряння надійшло в «МЧС» о 18:31 одинадцятого вересня. Погасили вогонь о 0:49 дванадцятого 82 пожежники з 19 одиницями техніки.

Що саме знаходилося в складах, звісно, не вказується. Очевидно, вони використовувалися російськими окупантами, які зберігали там озброєння та військову техніку.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019 - 15:52
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц обнародовал снятое беспилотным летательным аппаратом видео, на котором мы насчитали дюжину разрывов вокруг укрепрайона террориста в складской застройке с комментарием: «Колоради в чергове ...

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015
Ранее мы публиковали современную съемку ...

В горсовете Конотопа произошла массовая драка: видео

27.07.2018
В горсовете Конотопа Сумской области ...