У Луганську стався потужний вибух – вбито ватажка терористів «ЛНР»

Сьогодні (ближче до дев’ятої години) в окупованому з 2014 року Луганську знищено ватажка терористів квазіутворення ЛНР, колишнього голову «СЦКК ЛНР» (вигадана терористами організація, бо у справжнє СЦКК входили лише представники України, РФ і ОБСЄ), а нині «депутата» «верховної ради» ЛНР Михайла Філіпоненко.

Рашисти, зокрема його син Іван Філіпоненко, вказують, що він отримав несумісні з життям поранення внаслідок підриву автомобіля. Також вони згадують, що 21 лютого 2022 року біля офісу «СЦКК ЛНР» в Луганську Філіпоненко дивом уцілів теж після підриву машини.

Виникають сумніви, що Філіпоненко міг бути гідною ціллю для українських спецслужб (хіба що до 24 лютого 2023-го).  Однак не можна виключати, що Філіпоненка прибрали свої.

Сайт «Миротворець» смерть Філіпоненка поки що не підтверджує, зате вказує його позивний – Хотабич. А також, що він з лютого 2017-го був виконуючим обов’язки начальника управління «народної міліції» ЛНР, а до того начальником штабу другої бригади ЛНР. Нагадаємо, терористи називали «народною міліцією» незаконні озброєнні формування, що воювали проти України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Саакашвили выдвинул претензии Порошенко: видео

27.07.2017 - 03:31
Реакция Саакашвили на лишение гражданства Украины Михаил Саакашвили записал видеообращение в связи с лишением его гражданства Украины. Признавшись в любви к нашей стране, он заявил, что у него нет другого ...

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо ...