У Лондоні знімуть фільм про Ромчика, який дивом вижив під час ракетного обстрілу Вінниці

У Лондоні розпочинається робота над короткометражним фільмом під назвою «Ромчик. Мрії не спалити». Сюжет стрічки ґрунтується на реальних подіях у Вінниці. Це розповідь про восьмирічного Романа Олексіва, який дивом вижив під час ракетної атаки на площу Перемоги 14 липня 2022-го. Хлопчик зазнав опіків 80% тіла.

Короткометражний фільм «Ромчик» є роботою магістратури Університету Лондона та розповідає про постраждалого від ракетного удару. Хлопець пройшов 31 операцію в Німеччині, але продовжив займатися танцями.

Його батько вважає важливим, щоб світ дізнався про злочини окупантів та надихнув багатьох на боротьбу через цей фільм. Ярослав Олексів визнав, що для тих, хто пережив цю трагедію «14 липня», стрічка є надзвичайно важливою роботою. Вони хочуть, щоб про злочини окупантів дізнався весь світ.

«Це не тільки історія одного хлопчика, це й про мільйони дітей. Мрії не можна спалити. Ця пронизлива драма натхнена реальними подіями (з життя) Роми. Будинок, обличчя та дитинство Роми були обпалені війною, але його бажання стати бальним танцюристом ніколи не зникало», – написали на сторінці Romchyk.thefilm.

В липні 2022 Ромчик та його мати Галина приїхали до Вінниці відвідати батьків жінки. Батько залишався у Львові. Під час ракетного обстрілу Вінниці Роман Олексів зазнав опіків на 80% тіла та втратив свою матір. Втім хлопчик самостійно вибрався зі зруйнованого будинку та дивом залишився живим.

Протягом року лікування в Німеччині Роман переніс 31 операцію, а зараз продовжує проходити реабілітацію у Львові. Попри це, він знову почав займатися танцями, що були його захопленням ще до трагедії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили позицию террористов с пулеметным расчетом: новое видео

14.02.2019 - 16:25
В последние дни офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц по утрам балует нас эксклюзивными видео с работой расчетов противотанковых управляемых ракет и снайперов ВСУ по вражеским позициям. Сегодня утром ...