У Литві проходять вибори президента

У Литві проходять президентські вибори та референдум із легалізації множинного громадянства. Про це повідомляє Delfi в неділю, 12 травня.

Так, сьогодні о 07:00 по усій Литві відкрили 1895 виборчих дільниць. Вони працюватимуть до 20:00.

За посаду президента Литви змагаються вісім кандидатів. Серед них чинний лідер Гітанас Науседа, висунута консерваторами прем’єр-міністерка Інгріде Шимоніте, представник Партії свободи, колишній очільник Конституційного суду Дайнюс Жалімас, самовисуванець Ігнас Вегелі, засновник партії Німанська зоря Ремігіюс Жемайтатайтіс, Гедрімас Єглінскас – від Спілки демократій В ім’я Литви та голова Партії праці Андрюс Мазуроніс.

Переможцем вважатиметься кандидат, який отримає більш ніж 50% голосів. Якщо жодному із претендентів не вдасться здобути більшість, то за два тижні відбудеться другий тур виборів, у якому візьмуть участь двоє кандидатів, які здобули найбільшу кількість голосів у першому турі. Той, хто у другому турі здобуде абсолютну більшість, вважатиметься переможцем.

Також сьогодні у Литві проходить референдум щодо легалізації множинного громадянства.

Фаворитом вважається Науседа (на фото).


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017 - 22:34
Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще спела забойную песню. Заявление касается готовности сняться с выборов если оппозиция ...

ВСУ испытали противотанковый ракетный комплекс Корсар: фото, видео

07.07.2017
Украина продолжает разрабатывать и совершенствовать ...

ДНР обстреляла из артиллерии КПВВ: видео

30.04.2018
Накануне российско-террористические формирования обстреляли КПВВ ...

«Шахтер» добыл волевую победу над «Сталью»: видео голов

29.07.2017
Объективно сильнейшая на сегодняшний день ...