У Лаврі на Різдво службу проведе Епіфаній

Різдвяна служба предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія в Успенському соборі Києво-Печерської лаври відбудеться – Мінкульт дав дозвіл, а заповідник уклав відповідну угоду.

Про це повідомляє ВВС News Україна.

Нагадаємо, у УПЦ МП закінчився термін аренди Успенського собору і Трапезної церкви на території Лаври. Було заявлено про те, що продовжувати аренду не будуть. 

Сьогодні в керівництві УПЦ МП заявили, що начебто Епіфаній немає права проводити службу на Різдво і взагалі його спроба це зробити буде розцінюватися як захоплення собору…

Що стосується аренди, то в УПЦ посилаються на те, що під час військового стану Кабмін своїм рішенням наказав пролонгувати договори автоматично.

«Та розмова на відео (яку поширила УПЦ МП разом з заявою, що ПЦУ не має дозволу на проведення богослужіння в Лаврі) відбувалась вчора (5 січня) у першій половині дня. На той момент не було розпорядження про богослужіння.

Але у другій половині дня до мене надійшло звернення від ПЦУ про проведення богослужіння і про отримання дозволу від Міністерства культури. Я надав дозвіл і уклав угоду на проведення богослужіння 7 січня. Всі документи зараз є, в УПЦ МП оприлюднили ввечері застарілу інформацію», — приводяться слова генерального директора Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Олександра Рудника.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017 - 23:45
В США довольно креативно отреагировали на решение президента Дональда Трампа вывести США из Парижского договора по климату. Создатели канала Claire&Max сняли фильм о том, как затопит Нью-Йорк вследствие наводнений, спровоцированных изменением климата. ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...

В России подростки атаковали полицию: видео

28.05.2017
Подростки в Челябинске устроили обструкцию ...