У Криму пролунали вибухи на військових аеродромах

Сьогодні приблизно о пів на шістнадцяту годину в окупованому з 2014 року Криму розпочали лунати вибухи (робота зенітно-ракетних комплексів протиповітряної оборони, і, можливо, не тільки) і сирени повітряної тривоги. В небі з’явилися білі сліди від польотів ракет.

Телеграм-канал «Крымский ветер» з посиланням на повідомлення своїх підписників з числа місцевих жителів вказує, що вибухи мали місце в межах Бельбеку, Феодосії, Джанкойського, Нижньогірського, Сакського, Гвардійського і Сімферопольського районів.

Про влучання чи наслідки інформації ще нема, але рашистські пропагандисти вказують, що мала місце повітряна атака шести винищувачів Збройних сил України, які могли запустити максимуму дванадцять ракет. Місцеві пишуть, що є прильоти у Севастополі.

«Пожежа на Північній стороні Севастополя, орієнтовно в районі аеродрому Бельбек, видно із різних районів міста. У той район поїхало багато пожежних машин», – йдеться у більш пізньому повідомленні.

Окупанти здійняли у повітря авіацію, щоб врятувати її.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как зрители «Поле чудес» разметают бесплатную еду

18.02.2019 - 13:24
В Сети появилось видео с кадрами того, что происходит после завершения съемок российского шоу «Поле чудес». Все угощения, которые участники игры привозят в студию и дарят ведущему Леониду Якубовичу, выставляются ...

Украина провела испытания нового танкового модуля «Дуплет»: видео

01.05.2018
В Украине усовершенствованный боевой модуль ...

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017
На социальном новостном портале Reddit ...