У Кремлі прокоментували удар по Києву

Фашистська Росія начебто не здійснює ударів по цивільним цілям в Україні. З такою заявою сьогодні виступив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, коментуючи ракетний удар по дитячій лікарні Охматдит у Києві.

«Я закликаю вас керуватися заявою міністерства оборони РФ, яка абсолютно виключає, що мали місце удари щодо якихось цивільних цілей. Там зазначено, що йдеться про падіння антиракети», – сказав Пєсков, начебто брехливе міноборони може слугувати якимось еталоном правдивості.

Він додав: «І, як і раніше, ми наполягаємо, ми не здійснюємо ударів по цивільних цілях, удари здійснюються по об’єктах критичної інфраструктури, по військових цілях, які так чи інакше стосуються військового потенціалу «режиму»».

Виправдовуючись за ураження лікарні, він прямим текстом визнав удари по критичній інфраструктурі, що раніше так само в РФ заперечували, як удар по лікарні.

Нагадаємо, що з лютого 2022 року країна-терорист зруйнувала сотні шкіл і лікарень по всій Україні. 

Під час вчорашнього ракетного удару по Києву, Дніпру, Кривому Рогу і декількох містах Донеччини росіяни вбили мінімум 38 людей, ще 190 поранили.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Новой Зеландии идет неимоверная борьба за спасение жизней сотен китов: видео

10.02.2017 - 10:12
Настоящая трагедия разворачивается сейчас на берегу бухты Голден-Бей в Новой Зеландии — там власти и волонтеры прилагают неимоверные усилия, чтобы спасти около 150 китов, у которых еще остаются шансы выжить. ...