У Кремлі пожалілися на Шольца і Макрона

Лідери Франції та Німеччини не ініціювали контакти з Володимиром Путіним уже тривалий час. Про це в інтерв’ю російському пропагандистському виданню «Известия» заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

«Ми чули багато заяв Шольца та Макрона, які говорили, що продовжать спілкуватися з Путіним, щоб шукати якісь шляхи та виходи із ситуації. Проте останнім часом жодних ініціатив не було. Ми чули п’ять чи шість заяв Макрона про готовність дзвонити Путіну та розмовляти, але це мають знати всі: не було жодних запитів, орієнтувань чи опрацювання можливих термінів такої розмови», — стверджує він.

За його словами, Путін нібито залишається відкритим для будь-яких контактів, «які можуть допомогти Росії досягти власних цілей тими чи іншими шляхами».

«Переважно мирними, за столом переговорів, але коли це неможливо, і військовими шляхами, те, що ми бачимо зараз», — заявив Пєсков.

Насправді, Пєсков, як зазвичай, не щирий, бо він не може не знати, що Шольц і Макрон не просто висловлювалися про переговори з Росією, а ставили їх умовою готовність Путіна забратися геть з України.

«Я також знову говоритиму з Путіним по телефону — тому що треба говорити один з одним. Саме Путін повинен вивести війська з України і припинити цю жахливу безглузду війну, яка вже забрала сотні тисяч життів», — зазначив Шольц наприкінці січня.

За словами німецького канцлера, поки Росія продовжуватиме війну, не припиняючи агресію, ситуація не зміниться.

Він згадав, що його дзвінки Путіну «не були неввічливими за тоном», але російський президент неодноразово давав зрозуміти, що хоче «анексувати частини сусідньої країни силою», що є «неприйнятним».

Додамо, що Кремль може також дякувати сворі своїх придуркуватих пропагандистів, які верещать в ефірах про необхідність бомбити Берлін і Париж…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сын нардепа совершил вооруженный грабеж, который попал на видео

27.11.2017 - 12:23
Депутат от РПЛ Игорь Попов написал в Facebook, что его семья «попала в беду» — 14-летнего сына уличили в причастности к разбойному нападению на продуктовый магазин. Парламентарий попросил прощения у ...

«Динамо» разгромило «Верес»: видео

22.04.2018
Киевское «Динамо» в рамках чемпионата ...

Як вінничани оцініють проведену декомунізацію

07.09.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...