У Кремлі оприлюднили «російську формулу миру»

У Кремлі відзначилися черговою безглуздою заявою щодо умов припинення війни. Традиційно взяв на себе роль генератора нікчемних заяв заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв.

Цей українофоб розповів, що йому фізично боляче чути про українську формулу миру. А тому запропонував свою — російсько-фашистську формулу.

В його переліку кроків все починається з капітуляції нашої держави і закінчується «воз’єднанням» з Росією.

Свій набір нісенітниць Медведєв виклав у себе в Telegram.

Так ось, за словами Медведєва, щоб досягти так званого «консенсус із міжнародною спільнотою» Україна має оголосити про «повну і беззастережну капітуляцію», «провести демілітаризацію», «відправити у відставку всі конституційні органи влади» та «негайно провести вибори до тимчасового парламенту».

Також заступник голови Радбезу РФ наполягає, щоб західні країни визнали «київський політичний режим нацистським» та провели «примусову денацифікацію всіх органів влади» під контролем ООН.

Крім того, російський чиновник вважає, що Україна має виплати компенсації Росії, зокрема, відшкодування родичам солдатів РФ і «офіційно визнати, що вся територія України — це територія Російської Федерації».

«Такою може бути м’яка російська формула миру. Адже це і є компромісна позиція, так? Думаю, саме за нею і можна шукати доброзичливий консенсус із міжнародним співтовариством, включно з англосаксонським світом, проводити продуктивні саміти, розраховуючи на взаєморозуміння наших близьких друзів — західних партнерів», — підсумував спільник лідера фашистського режиму Росії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

25.05.2017 - 00:00
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги Европы — голландский Аякс не смог ничего противопоставить более сыгранному и звездному английскому Манчестер Юнайтеду. В первом тайме на 18 минуте гол забил Поль Погба, ровно через ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу ...

Белка очень хочет орех, но боится взять

26.12.2015
Ведет себя как женщина на ...