У Конго натовп спалив центр лікування Еболи

У східній частині Демократичної Республіки Конго стався напад на центр лікування хворих на Еболу — місцеві жителі підпалили медичний заклад після конфлікту з персоналом щодо видачі тіла померлого.

Як повідомляє Associated Press із посиланням на свідків і поліцію, інцидент стався 21 травня у місті Рвампара, яке є одним із осередків спалаху вірусу. За словами очевидців, напруга виникла після того, як медики не дозволили родичам забрати тіло чоловіка, який, ймовірно, помер від Еболи.

Місцева молодь, обурена ситуацією, вдерлася до лікувального центру та підпалила його приміщення. Під час заворушень гуманітарні працівники були змушені евакуюватися. За словами журналістів, у будівлі могли залишатися тіла або біологічні матеріали, що також опинилися у вогні.

Поліція намагалася втрутитися, однак не змогла зупинити напад. Представники влади зазначили, що причиною ескалації стало нерозуміння протоколів безпечного поховання жертв Еболи, які передбачають суворі обмеження через високий ризик зараження.

Медики наголошують, що тіла померлих від Еболи залишаються дуже небезпечними, тому їхнє поховання контролюється спеціальними командами, що часто викликає спротив у місцевих громадах через традиційні поховальні практики.

Як відомо, у двох провінціях Конго було зареєстровано 160 підозрілих смертей та 671 випадок захворювання, повідомила конголезька влада в четвер. Всесвітня організація охорони здоров’я попереджає, що спалах може бути значно масштабнішим і швидко поширюється.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Турции персонал гостиницы избил российских туристов: видео

27.09.2017 - 13:00
Турецкие курорты российские туристы любят за «все включено» и приветливость персонала. Ночью 24 сентября в последний день перед отъездом постояльцы пятизвездочного отеля Azura Deluxe Resort & Spa Hotel получили серьезные травмы в ...

Диктатор Дутерте за ужином спел по требованию Трампа: видео

13.11.2017
Воздух Южно-Китайского моря, похоже, смог ...