У Китаї пояснили дружбу з Росією

Хороші відносини між Пекіном та Москвою необхідні на тлі нестабільності у світі. Про це 7 березня заявив міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган на прес-конференції, присвяченій зовнішній політиці країни, повідомляє CNN.

«Чим нестабільнішим стає світ, тим важливіше для Китаю та Росії неухильно розвивати свої відносини», — зазначив глава китайського МЗС.

За його словами, взаємодія двох країн не націлена на якусь третю сторону і «не є загрозою для жодної країни».

Ган запевнив, що Китай не надає зброї жодній зі сторін конфлікту в Україні. При цьому він наголосив, що США не мають права дорікати Пекіну, оскільки озброюють Тайвань.

«Чому США просять Китай не постачати зброю Росії, тоді як вони продовжують продавати зброю Тайваню? Китай не створював конфлікт (в Україні), він не є його стороною і не постачав зброю жодній зі сторін», — зазначив міністр.

Зазначимо, що Китай купує російські газ, нафту і інші ресурси, постачає у РФ технологічні товари, продає безпілотники. ЗМІ Китаю повністю ретранслюють російську дезінформацію щодо війни в Україні. Що стосується зброї, то на Заході вважають, що Китай серйозно розглядає можливість розпочати її поставки до Росії. А деякі експерти вважають, що Пекін може спробувати це робити через треті країни.

Фактично Китай підтримує РФ заради того, щоб демонструвати свою міць і незалежність в рамках загального протистояння зі США.

Навіть більше — Китай розлючений на РФ, через те, що росіяни не вміють тримати язик за зубами і злили інформацію про можливу військову співпрацю двох країн. Про це пише The Economist.

За даними видання, Китай хотів, щоб будь-яка підтримка росії залишалася в таємниці, адже знає, що такі дії підірвали б його претензію бути нейтральним посередником.

Також ці дії Китаю підривають його міжнародну репутацію і у разі надання допомоги Росії, спровокує ще більшу кризу у відносинах Китаю з Європою та США, — зазначає видання.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016 - 01:35
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за 100 лет менялись купальники. Причем, сделано это весьма оригинально — купальники рисовались на голой молодой девушке (интимные места изначально были покрыты телесной краской). Спецы по ...

Россияне высмеяли пропагандиста Соловьева, жмущего штангу: видео

19.11.2017
Подражая Владимиру Путину, некоторые публичные ...