У Кишиневі протестувальники зіткнулися з поліцією

Росія намагається за допомогою «п’ятої колони» розхитати ситуацію у Молдові з метою повалення прозахідної влади.

У неділю в Кишиневі запланована нова акція прибічників партії «Шор» на тлі попереджень поліції про можливі масові безлади.

Про це повідомляє Newsmaker.

Разом з тим в неділю декілька організацій заявили що відмовляються від участі у протестах.

Асоціація ветеранів силових органів Scutul Poporului 12 березня повідомила, що відмовляється від участі в протесті, призначеному на цей день. Організація пояснила це ризиками, пов’язаними з діями як правоохоронних органів, так і «невідомих сил». Акцію, нагадаємо, організовує «Рух за народ», який в основному складається з членів партії «Шор».

Scutul Poporului пояснили, що відмовилися від участі в мітингу через заяви та дії офіційних силових органів. Заява з’явилася майже одночасно з аналогічним постом Георге Кавкалюка та його партії PACE, яка також зазвичай бере участь в акціях партії «Шор». Частина цих повідомлень збігається майже дослівно.

Також повідомляється, що у Бєльцях поліція зупиняє автобуси з учасниками протесту, запланованого в центрі Кишинева. У результаті люди, які намагалися проїхати на кількох зупинених автобусах, перекрили трасу.

У центрі Кишинева 12 березня під час акції партії Шор учасники протесту зіткнулися з поліцією. Обстановка загострилася після того, як дві колони протестувальників зустрілися біля парламенту і вирішили пройти далі проспектом Штефана чол Маре. Поліція не пропустила їх, бо це не було заявлено організаторами наперед.

Поліція повідомила, що о 12.50 надійшов виклик із повідомленням про те, що в Аеропорті Кишинева нібито закладено бомбу. Співробітників аеропорту та пасажирів евакуювали з будівлі.

Через дві години у поліції повідомили, що завершили перевірку аеропорту і не виявили жодних підозрілих предметів. Правоохоронці порушили кримінальну справу. Аеропорт відновив роботу.

Повідомлення надійшло до Бюро інформації аеропорту, а його співробітники вже повідомили про це прикордонну поліцію, яка працює в будівлі. За сьогоднішній день у Кишиневі вже було чотири помилкові виклики про бомби. Поліція також нагадала, що за минулий рік було 38 неправдивих повідомлень про бомби в аеропорту Кишинева.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Путин отличился в Китае игрой на рояле: видео

14.05.2017 - 14:01
Сыграл на рояле две мелодии В чем не откажешь президенту России Владимиру Путину, так это в умении из ничего создавать информационные поводы. Вот и сегодня будучи с визитом в Китае ...

В Киеве напали на участниц женского марша, видео

08.03.2018
В Киеве и некоторых городах ...