У Києві знесли пам’ятник Островському

У Києві знесли пам’ятник радянському письменнику та учаснику встановлення радянської влади в Україні Миколі Островському. Про це повідомив голова громадської організації Світанок Вадим Поздняков, який працює над декомунізацією столиці.

«Нарешті! У Києві знову зрушив з мертвої точки процес демонтажу пам’ятників. Микола Островський нарешті пішов геть. Хоча, згідно закону мав бути прибраний ще 7(!) років тому», — йдеться у повідомленні.

Пам’ятник стояв на території електромеханічного технікуму залізничного транспорту.

Нагадаємо, у парку Чернівців демонтували братську могилу генералів СРСР. Рештки тіл збиралися ексгумувати та перепоховати на кладовищі, що на Зеленій. Але могила виявилася порожньою. Тобто в свій час це був просто елемент пропаганди, а не реальне поховання…

Варварська війна, розв’язана Росією проти нашої батьківщини, змушує людей відвертатися від усього, що пов’язує Україну з кривавими окупантами. У Вінниці на Європейській площі ще 5 травня 2022 року демонтували монумент червоноармійцям часів громадянської війни та солдатам Червоної армії часів Другої світової. Його перевезли до музею. Пам’ятник символізував насамперед армію, яка нині безпосередньо асоціюється із російською ордою. Принаймні кремлівська пропаганда зробила все можливе, щоб нав’язати такі наративи. Також з Центрального парку Вінниці прибрали пам’ятник радянському письменнику Максиму Горькому. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015 - 17:49
Давно подмечено, что домашние животные похожи на своих хозяев. Или — наоборот, у кого, как сложилось. Часто случается, что хозяин – такая же скотина. Вот и этот хорек, во всю, ...

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016
Поліція і дорожний контроль з’ясовували ...

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании ...