У Києві планується тотальна евакуація у разі блекауту

У Києві планується тотальна евакуація у разі повної відмови електромережі. Для цього з міста потрібно буде вивезти 3 млн людей. Про це повідомляє The New York Times.

Столична влада попереджена про те, що буде повідомлення не менш як за 12 годин про критичну ситуацію в електромережі, тобто про те, що мережа — на межі зупинення.

Як пише видання, посилаючись на слова голови департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука, якщо справа справді дійде до цього, то у місті буде оголошено евакуацію.

«Ми розуміємо, що якщо Росія продовжить такі атаки, ми можемо втратити всю систему електропостачання. Якщо не буде електрики, то не буде води та каналізації. Тому зараз уряд та міська адміністрація вживають усіх можливих заходів для захисту нашої системи електропостачання», — цитує NYT Ткачука.

Але поки що київський чиновник наголосив, що на цьому етапі ситуація контрольована і немає жодних причин для масової евакуації.

Нагадаємо, влада Києва не виключає, що столиця внаслідок ударів окупантів може залишитися без води, світла та зв’язку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Парасюк рассказал о конфликте с полицейским на Донбассе: видео

06.02.2017 - 18:14
Нардеп Владимир Парасюк уверяет, что на блокпосту в Бахмуте не бил полицейского, а имела место лишь словесная перепалка. Кроме этого, парламентарий анонсирует свой отчет в ВР, в котором обещает рассказать о ...