У Києві кардіохірурги врятували життя маленькій дівчинці з Вінниці

Незвичний кашель, холодні ручки та блідість. Саме ці симптоми у дитини спонукали молоду маму Лілію звернутися до лікарні у Вінниці. Проте діагностувати хворобу вдалося не одразу. Під час одного з медичних оглядів фахівцями Інституту Амосова у місті доктор медичних наук Ярослав Труба запідозрив у дитини Синдром Бланда-Уайта-Гарланда.

Про це повідомляє Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Після додаткових досліджень діагноз підтвердився і маленьку Стеллу екстрено реанімобілем було доправлено до столичного закладу.

«Дитина була у вкрай важкому стані. Фракція викиду лівого шлуночка була 17 при нормі 70. Не можна було втрачати час, і вже на другий день дитині провели операцію. Це було класичне аномальне відходження лівої коронарної артерії від легеневої. Діагноз рідкісний і без операції шанси на життя — малі», – йдеться у повідомленні.

На жаль, цей діагноз практично неможливо побачити на ультразвуковому дослідженні до народження дитини. Але після появи на світ, якщо діагностовано цей синдром, то потрібно негайно оперувати.

«Операція пройшла успішно. Зараз дівчинці нічого не загрожує і в неї обов’язково буде щасливе дитинство і майбутнє. У дитини скоротливість шлуночка вже покращилася до 40 і буде поступово відновлюватися до норми», – додають у закладі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В горсовете Конотопа произошла массовая драка: видео

27.07.2018 - 01:04
В горсовете Конотопа Сумской области во время проведения сессии возникла массовая драка между сторонниками действующего мэра и его оппонентами. Часть депутатов планировала отправить в отставку мэра города Артема Семенихина. Следует ...

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами «Града»: видео

01.02.2017
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и ...

Винницкая судья Лариса Ковальчук стала звездой Интернета: видео

25.05.2017
Кандидат на должность судьи Верховного Суда ...