У керівництві ЗС РФ виник конфлікт через вимогу штурму Вугледара

За останній місяць російсько-фашистські окупанти зазнали значних втрат у живій силі і техниці при спробах захопити Вугледар Донецької області.

ЗСУ не просто утримує тут панівні висоти, а реально спалює колони бронетехніки ворога. Саме тут були фактично розбиті декілька батальонів Тихоокеанського флоту РФ. А 155-а бригада морпіхів втратила вже свій третій склад с початку повномасштабної війни.

Але й ці поразки й втрати не зупинили ворога. Наразі в міністрстві оборони РФ фактично через коліно ламають генерала Мурадова, щоб той розібрався з військами і нарешті дав результат. За даними Генштабу ЗСУ, з цього приводу навіть виник конфлікт між Шойгу і генералом…

«У вищому військовому керівництві РФ назріває конфлікт через значні втрати та відсутність реальних досягнень на фронті.

У лютому поточного року Путін присвоїв командуючому східним військовим округом [Рустаму] Мурадову звання генерал-полковника за доповідь про «успіхи» 155 бригади морської піхоти на Вугледарському напрямку. Зараз  Шойгу вимагає від генерала відпрацювати звання та взяти місто за будь-яку ціну.

За наявною інформацією, керівництво бригади та військовослужбовці відмовляються знову йти в безглуздий наступ, у який їх відправляє безталанне керівництво – йти на штурм добре укріплених позицій ЗС України без будь-якого забезпечення та підготовки», — йдеться у сьогоднішньому зведенні Генштабу ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве фура влетела в маршрутку с людьми, опубликовано видео

28.01.2018 - 13:26
Сегодня утром в Киеве произошла жуткая авария. На улице академика Заболотного на встречную полосу вылетела фура, в кузове которой находился огромный металлический вал. Грузовик влетел в маршрутку с людьми. В ...

Забавное дефиле коротконогого кота (видео)

29.03.2016
Забавного котика сняли на видео. ...