У Керчі спалахнула пожежа на території колишнього ЗК

У місті Керчі в окупованому Криму сьогодні сталася пожежа. Вогонь спалахнув на території колишнього Камиш-Бурунського залізорудного комбінату. Про це повідомляє Telegram-канал Кримський розслідувач. Підтверджує інформацію «Кримський вітер».

«В окупованій Керчі – стовпи чорного диму. Як пишуть місцеві ЗМІ, попередньо, палає на території колишнього залізорудного комбінату. За 2,5 кілометри від нього розташовано вкрадений окупантами суднобудівний завод Залив», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, відповідальність за деякі пожежі на об’єктах, що використовують в Криму російські окупанти, брав на себе визвольний партизанський рух «АТЕШ».

Наприклад, у грудні партизанському русі АТЕШ (рух українців та кримських татар) заявили про те, що саме його активісти організували підпал казарм із російськими військовими у смт. Радянське у тимчасово окупованому Криму. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В центре Киева сожгли убогое чучело Ленина: видео

08.11.2017 - 01:11
День 7-го ноября в Киеве завершился сожжением того, что назвали чучелом Ленина. Организаторы и исполнители акции — активисты «Национального корпуса»  не заморачивались над художественным изготовлением объекта поджога, а просто надели ...

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016
Американские подразделения Сил специальных операций ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...

Як вінничани оцініють проведену декомунізацію

07.09.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...