У Керчі пролунали потужні виухи

Минулої ночі військові бази російських загарбників в окупованому Криму були атаковані українськими ракетами та дронами-камікадзе. Про це масово повідомляють рашистські «воєнкори».

Подробиці невідомі, але найбільше потужних вибухів – щонайменше п’ять — чули жителі Керчі. Вони припускають, що це була робота зенітно-ракетних комплексів. Ті самі «воєнкори» навіть заспокоюють «руський світ» тим, що Кримський міст ще цілий.

Однак за даними Телеграм-канала «Крымский ветер», з півночі до щонайменше восьмої години ранку під ним було заблоковано рух кораблів. Так само по самому мосту не їздили потяги і автомобілі, щоправда після 8:00 останні почали пропускати.

Також «Крымский ветер» повідомив про сильне задимлення на Старокримському полігоні (північніше Феодосії). Однак наразі не ясно, чи це налідки пожежі, чи маскування загарбниками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самый бесполезный тюнинг автомобиля: как покрасить Lamborghini за 35 000 долларов (ВИДЕО)

05.09.2015 - 13:45
Немец Патрик Грабовски поставил мировой антирекорд самого дорогого полностью бесполезного тюнинга. Он потратил 35 000 долларов на аэрографию своего Lamborghini Aventador, которую… невозможно увидеть. С первого взгляда Lamborghini Aventador Патрика Грабовски выглядит ...

Появилось видео уничтожения опорного пункта террористов

28.06.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...