У Казахстані росіян «провчили» за букву Z на авто

Жителі Казахстану змусили росіян, які приїхали до їхньої країни, на камеру зняти наклейку з буквою Z, яку використовують російські окупанти у війні проти України. Відповідні кадри відеоконфлікту на дорозі виклав Тelegram-канал Україна 365.

Казахстанці змусили громадян РФ вийти зі своєї машини та на камеру здерти з автомобіля букву Z.

Як виявилося, громадяни країни-окупанта приїхали до Казахстану на похорон родича.

«Z прибери в Казахстані. Давай, зараз прибирай. Я зараз знімаю», — закликали росіянина двоє казахстанців.

Водій спробував виправдатись тим, що на митниці йому «нічого не сказали» з приводу цієї наклейки.

«У Росію нехай їде», — додали місцеві жителі, коли прихильнику війни все ж таки довелося виконати їхній ультиматум.

Нагадаємо, нещодавно політична партія в Казахстані вигнала одного із депутатів парламенту після того, як він відкрито підтримав воєнне вторгнення Росії в Україну. Про це 19 січня повідомило агентство Reuters.

Депутат парламенту Азамат Абільдаєв заявив Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, що підтримує війну в Україні, яку Росія називає «спеціальна військова операція». Він також назвав київський уряд «нацистами», слідом за кремлівською пропагандою.

Партія Ак Жол, до якої належить казахський політик, заявила, що обговорила його коментарі на зборах і вирішила виключити його та попросити центральну виборчу комісію відкликати його мандат.

Партія заявила, що «вона завжди поважає та підтримує незалежність та територіальну цілісність нашої республіки та інших дружніх держав».

Формально Ак Жол є опозиційною партією, вона в основному дотримується лінії уряду з ключових питань. Однак, згідно з опитуванням соціологічного центру Demoscope, казахи підтримують у протистоянні більше Україну, ніж Росію. У зв’язку з цим коментарі Абільдаєва можуть зашкодити перспективам Ак Жол на дострокових парламентських виборах, які очікуються найближчими місяцями.

Зазначимо, що уряд Казахстану, незважаючи на традиційно тісні зв’язки з Росією, не підтримав її вторгнення і не визнав анексію українських територій Москвою, а також закликав до миру.

Нагадаємо, за словами секретаря РНБО Олексія Данілова, Росія може розпочати воєнне вторгнення у Казахстан.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров, говоря о войне в Украине, опять оговорился: видео

08.11.2016 - 20:57
Глава МИД России Сергей Лавров, выступая на международном семинаре, говоря о том, чего желает Кремль в разрезе Донбасса оговорился. Мол, Россия не желает, чтобы «Конфликт на Донбассе оставался ни в ...

В России подростки атаковали полицию: видео

28.05.2017
Подростки в Челябинске устроили обструкцию ...