У Кадирова серйозні проблеми зі здоров’ям, – Bild

З минулого літа очільник Чечні Кадиров дуже сильно здав — його зовнішній вигляд разюче змінився. І якщо можна було здогадуватися про негаразди з його здоров’ям, то зараз цьому з’явилися підтвердження.

У Рамзана Кадирова серйозні проблеми зі здоров’ям. Про це повідомляє німецьке видання Bild з посиланням на колишнього віце-прем’єра Чечні Ахмада Закаєва, який нині живе в еміграції.

Зазначається, що останнім часом Кадиров помітно поправився, на його обличчі з’явилися набряки. На відеороликах він часто не може розплющити очі.

За інформацією Закаєва, голова Чечні має серйозні проблеми з нирками. За його словами, Кадиров не довіряє російським лікарям, тому до Грозного викликали доктора Яссіна Ібрагіма Ель-Шахата, головного лікаря нефрологічного відділення лікарні Burjeel в Абу-Дабі.

Саме через лікування глава Чечні не зміг бути присутнім на виступі президента РФ Володимира Путіна 21 лютого у Москві.

У матеріалі також припустили, що енергійність Кадирова може пояснюватись прийомом стимуляторів та інших медикаментів.

Журналіст Джейсон Смарт із посиланням на джерело повідомив у Twitter, що у голови Чечні відмовляють нирки.

Нагадаємо, помічник голови Чечні, командир спецназу «Ахмат» та заступник командувача 2-го армійського корпусу (так в Росії називають терористичні формування ЛНР) Апти Алаудінов на початку лютого був отруєний.

Про це йшлося в телеграм-каналі Рамзана Кадирова. 

Кадиров писав, що 8 лютого Алаудінов отримав конверт, який був просякнутий отрутою. Але його помічники це помітили і встигли врятувати.  За словами Кадирова, його заступник з двома своїми ад’ютантами були направлені до лікарні у Москві. 

«Пригожин хоче вбити Кадирова (і може), але за передчасною смертю Кадирова може стояти ще одна страшна хвороба (він гепатит С)», — написав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017 - 23:45
В США довольно креативно отреагировали на решение президента Дональда Трампа вывести США из Парижского договора по климату. Создатели канала Claire&Max сняли фильм о том, как затопит Нью-Йорк вследствие наводнений, спровоцированных изменением климата. ...

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка ...

«Министра» ЛНР выселили из отжатого дома: видео

09.11.2017
Журналист и волонтер Денис Казанский ...