У Харкові через обстріл знеструмлено ядерну установку

У Харкові знеструмлено ядерну установку Джерело нейтронів через обстріл російських агресорів. Про це сьогодні повідомила Державна інспекція ядерного регулювання України.

«Ядерна підкритична установка Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується лінійним прискорювачем електронів (ЯПУ Джерело нейтронів) сьогодні о 08:30 ранку втратила зовнішнє електропостачання під час обстрілу м. Харків військами РФ», – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що система аварійного енергозабезпечення спрацювала в штатному режимі. В роботу включилися аварійні дизель-генератори. Радіаційна ситуація на майданчику в межах норми.

Установка Джерело нейтронів призначена для проведення наукових та прикладних досліджень у галузі ядерної фізики, радіаційного матеріалознавства, біології, хімії, а також для виробництва медичних радіоізотопів.

Нагадаємо, сьогодні фашистська Росія атакувала Харків дронами-камікадзе. Під час повторного удару загинули троє рятувальників. Через деякий час мер Харкова повідомив про чотирьох загиблих. Ще 10 осіб поранені.

Також повідомлялося, що у Харкові та області без світла 350 тисяч людей.

22 березня Росія здійснила найбільш масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури Харківщини, випустивши понад 20 ракет. Через масовану атаку Харків було повністю знеструмлено.

Також повідомлялося, Харкову не вистачає електропотужності, у місті енергетики створюють резервні схеми живлення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Саакашвили допрашивают в СИЗО, появилось видео с места событий

09.12.2017 - 00:11
Как мы уже сообщали, в пятницу вечером правоохранители задержали Михаила Саакашвили. Он доставлен в СИЗО СБУ на Аскольдовом переулке. Туда оперативно съехались люди из группы сторонников бывшего президента Грузии. Сотрудники ...

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018
У села Барвиновка Новоград-Волынского района ...