У ГУР назвали країни, де Росія шукає зброю

Фашистська Росія намагається домовитися про військову допомогу з країнами Близького Сходу та Африки. Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в ефірі національного телемарафону.

«Росія почала відчувати дефіцит боєприпасів, ми точно знаємо, що активно вони працюють з Іраном. Так, справді ведуться переговори з М’янмою, країнами африканського континенту, Близького Сходу. Вони зараз направили свої делегації до Міністерства оборони, Служби зовнішньої розвідки, інших відомств і міністерств, щоб якнайбільше отримати для себе боєприпасів та іншого озброєння», — розповів Скібіцький.

Додамо, що М’янма (бувша Бірма) прозвучала в контексті війни вперше. Що стосується Сирії, то Скибицький зазначив, що режим Асада повністю залежить від російської підтримки, але йому фактично нічого надати окрім найманців. Але поки що таких на окупованій частині нашої країни багато не спостерігається.

Нагадаємо також, що Росія бере зброю і снаряди в Білорусі. Крім того, США повідомляли про деякі поставки з КНДР (там це заперечують, однак віри режиму немає). Плюс Москва явно хоче вмовити допомогти їй Китай. Останній заявляє, що не буде цього робити, але насправді ризик такий існує. 

До речі, сьогодні на Донбасі збили китайський дрон…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017 - 03:54
Произошел пожар в помещении Лукьяновского СИЗО в Киеве.  Горит одно из зданий СИЗО на улице Дегтяревской, 13. Во дворе видно открытый огонь, слышны взрывы шифера. Национальный центр правозащиты сообщает, что ...

ВСУ уничтожили ДЗОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

23.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...