У Грузії вилучають з магазинів воду з етикетками російською мовою

У Грузії компанія-виробник питної води Цкалі Маргебелі після скандалу в соцмережах вилучає з торговельних мереж пляшки води Бахмаро з написами російською мовою. Про це повідомляє Новости-Грузия.

«Ми беремо на себе повну відповідальність за те, що сталося. Щоб виправити ситуацію та зберегти довіру наших покупців, ми вживаємо негайних заходів — кожна така пляшка буде вилучена з мереж. Просимо вибачення за зазначені незручності й непорозуміння. Нам важлива ваша довіра», – йдеться у заяві компанії.

У Цкалі Маргебелі запевняють, що компанія взагалі не продає свою воду в РФ, а на грузинському ринку помилково опинилися 7 776 пляшок, призначених для Білорусі.

Нагадаємо, наприкінці липня у Грузії відбувалися протести через захід у порт Батумі круїзного судна Astoria Grande з російськими туристами на борту. Аджарці не сприймають Путіна і його фашистську політику, виступають проти війни в Україні.

Люди вимагали від влади видворення лайнера з порту. Відомо, що на ньому знаходилися декілька артистів, які підтримують Путіна і війну — наприклад, колишній соліст гурту Hi-Fi Мітя Фомін, білоруський співак Колдун, російський гурт «Тестостерон», що виступав перед військовими РФ….

Протести подіяли — лайнер забрався геть.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео драки, в которой Виторган разбил нос «любовнику» Собчак

22.01.2019 - 20:33
Муж светской львицы, журналистки и экс-кандидата в президенты РФ Ксении Собчак избил режиссера Константина Богомолова. Супруг Собчак актер Максим Виторган таким образом наказал своего визави, которого СМИ называют любовником Ксении. ...

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017
Очередной день противостояния коммунальных служб ...