У Греції запалили вогонь паризької Олімпіади-2024

У Греції сьогодні відбулося запалення вогню для літніх Олімпійських ігор 2024 року. Про це повідомляє агентство Reuters.

Традиційна церемонія запалення вогню пройшла в храмі Гери в історичній Стародавній Олімпії. Роль верховної жриці виконала актриса Мері Міна.

Зауважимо, через погодні умови актрисі не вдалося запалити смолоскип від сонячних променів за допомогою параболічного дзеркала на вівтарі, тому було вирішено запалити вогонь від звичайного вогню, який був отриманий під час генеральної репетиції церемонії.

Перед тим, як олімпійський вогонь відправиться у світ, естафета пройде усіма куточками Греції. 600 факелоносців пронесуть вогонь через 43 міста. 26 квітня вогонь повернеться до Афін, де його передадуть організаторам Олімпійських ігор у Парижі. Наступного дня вогонь вирушить до Франції на кораблі «Белем», який святкує свій 120-річний ювілей, і прибуде до Марселя 8 травня.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри у Парижі заплановані на період з 26 липня по 11 серпня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Кривом Роге возле горисполкома люди кормят крыс: видео

09.01.2018 - 16:42
Забавную историю в соцсетях рассказали жители Кривого Рога. У них в городе прямо перед зданием горисполкома поселились крысы, которые вскоре стали любимцами у тех, кто гуляет поблизости. Живут грызуны в ...

В Ростове прогремел взрыв: видео

06.04.2017
Утром 6 апреля произошел взрыв ...