У Греції спростували поставки С-300 Україні

Греція не буде постачати Україні зенітні ракетні комплекси С-300. Про це сказав речник грецького уряду Павлос Маринакіс, повідомив сьогодні сайт Parapolitika.

«Має бути межа фейковим новинам, особливо коли вони зачіпають інтереси країни та її міжнародний імідж. Такого нема, і я категорично заперечую це. Не було навіть наміру, що Греція ризикуватиме оборонним озброєнням країни», – заявив він.

Наприкінці січня ЗМІ повідомили що Греція передасть Україні радянську зброю у межах домовленості зі США. Стверджувалось, що ЗСУ можуть отримати системи ППО Тор, Оса, С-300, а також зенітні установки ЗУ-23-2 та боєприпаси до всіх перелічених позицій.

Тоді ж президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом. Вони обговорили потреби ЗСУ, особливо у артилерії і ППО.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017 - 13:44
Украинская певица Ани Лорак продолжает ездить в Россию, где регулярно посещает различные мероприятия и, собственно, выступает. Во время своего последнего визита в Москву с ней случился конфуз. Фанат вроде Виталия ...

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые ...