У Горлівці снаряди розтрощили будинок «мера» Приходька

Гауляйтер окупованого з 2014 року міста Горлівка Донецької області Іван Приходько заявив, що він дивом вижив після «бавовни», спричиненої двома високоточними снарядами реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Про це, зокрема, повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», який розмістив відео з логотипом рашистського пропагандиста-«воєнкора» Олександра Сладкова.

На ролику чітко видно, що снаряди зруйнували двоповерхову будівлю з вивіскою «Paradise», схожу на якийсь готель/ресторан. Це міг би бути й солідний особняк, але ж навряд чи б на нього чіпляли вивіску з назвою.

Так чи інакше, в ньому, очевидно, проживав чи перебував Приходько.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ разгромили вражескую ДРГ и взяли в плен террориста: видео

22.02.2019 - 09:16
«РЕАЛ» ранее сообщал о разгроме спецназовцами Вооруженных сил Украины в районе Бахмутки вражеской диверсионно-разведывательной группы, четверо боевиков которой были ликвидированы, а один взят в плен. «5 канал» показал сюжет с ...