У Гірському на Луганщині знищена база російських окупантів

Минулої ночі в окупованому містечку Гірське Сєвєродонецького району Луганської області сталася «бавовна». Про це з посиланням на місцевих жителів, серед інших, повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Повідомляється, що прильоти сталися в приміщення дванадцятої школи, яке не використовується за призначенням і де ночували російські загарбники. Судячи з пошкоджень, які видно на фотографіях, можна припустити, що в будівлю прилетіли снаряди GMRLS від реактивних систем залпового вогню типу HIMARS. Вірогідно, внутрішня руйнація набагато сильніша, ніж це виглядає зовні.

Від Гірського до найближчої вільної території близько сімнадцяти кілометрів, дивись карту від «deepstatemap.live». Це доступна відстань також і для крупнокаліберної західної високоточної артилерії, але її використання в даном випадку менш вірогідне.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Садовому утерли нос – решена мусорная проблема Львова: видео

14.07.2017 - 13:00
Во Львовской ОГА заявляют, что из областного центра вывезли отходы со всех «перенаполненных» контейнерных площадок. Эту задачу удалось выполнить за три недели. Как сообщает пресс-служба  облгосадминистрации, с 23 июня по ...

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015
Компания Google назначила руководителя направления ...