У футбольні правила внесли зміни

У футболі з’являться два нові правила. Їх представила Міжнародна рада футболу (IFAB). Нововведення набудуть чинності 1 липня цього року.

Перше – стосується пробиття пенальті. Починаючи з літа воротарям буде заборонено демонструвати неповагу до гравця, який пробиває пенальті, а також відволікати суперника від удару будь-яким нечесним способом.

Крім того, з 1 липня команди почнуть грати довше, особливо в результативних поєдинках. Річ у тім, що рефері буде зобов’язаний додавати до компенсованого часу матчу, витрачений командами на святкування голів.

Нагадаємо, влітку 2021 року ФІФА тестувала низку нововведень в правила, але поки так на їх впровадження не наважилася.

А тестували наступні речі. Ігровий час — вводиться 2 тайми по 30 хвилин кожен, при цьому час зупиняється при кожній зупинці гри. Це правило діє у хокеї, баскетболі та багатьох інших іграх на невеликих майданчиках. Також дозволяється необмежену кількість замін. Плюс, як у футзалі, аути вводяться ногою. А при отриманні жовтої картки гравець залишає поле на 5 хвилин.

Що було раніше

У футбольні правила внесли п’ять нововведень

Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) на зборах, що у березні 2019 року відбулася в Абердіні (Шотландія), затвердила нову редакцію футбольних правил.

З 1 червня того року у випадках ненавмисної гри рукою, в результаті якої було забито м’яча або віддано гольову передачу, взяття воріт не зараховується.

Друге нововведення полягає в тому, що футболіст, якого змінюють, повинен залишати поле в тому місці, де найближче до нього розташована бічна лінія поля. Раніше футболістам доводилося йти через усе поле до технічної зони. Також було скасовано правило, згідно з яким м’яч повинен залишати штрафну площу під час розіграшу удару від воріт, перш ніж його торкнеться захисник.

Найбільш істотним стане зміна правил встановлення стінки. Футболістам атакуючої команди заборонили ставати у стінку, щоб заважати гравцям оборони та створювати простори для прольоту м’яча. За новими правилами гравцям атаки заборонили знаходитись ближче, ніж на 1 метр від стінки.

Крім того, було підкориговано правило поведінки для воротарів під час виконання пенальті – їм з того часу достатньо тримати одну ногу на лінії воріт.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сотрудница полиции России станцевала в знак протеста откровенный танец

23.06.2016 - 20:12
Прикольный случай произошел в России, где молодая и достаточно симпатичная сотрудница московского УВД, которая работает при метрополитене, в откровенном одеянии сняла себя танцующей. Причем, танец был не просто так, а ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...

Пожилой мотоциклист налихачил на два года тюрьмы (видео)

26.01.2016
Полиция Суссекса (графство Великобритании) опубликовала ...