У Фінляндії на кордоні з РФ фіксують тисячі мігрантів

Тисячі мігрантів очікують на перетин кордону з території Росії. Про це сьогодні на пресконференції заявила міністер внутрішніх справ Фінляндії Марі Рантанен, повідомляє Reuters.

За її словами, фінська сторона отримала інформацію про «тисячі людей на російській стороні» кордону РФ та Фінляндії, які хочуть потрапити на територію країни. Вона додала, що це становить загрозу для суспільства.

Рантанен вважає, що з приходом весни, коли температура підніметься й розтане глибокий сніг, все більше мігрантів намагатимуться нелегально перетнути кордон через прикордонну лісисту місцевість.

Вона додала, що чинне законодавство ЄС не пропонує рішень для врегулювання ситуацій, подібних до тієї, перед якою постала Фінляндія.

Нагадаємо, раніше уряд Фінляндії вирішив закрити всі автомобільні пункти пропуску на кордоні з РФ на період з 30 листопада по 14 грудня 2023. Після цього два КПП були знову відкриті.

Пізніше через поновлення притоку мігрантів з третіх країн кордон закрився до 14 січня 2024 року. Потім прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо заявив, що пропускні пункти на кордоні з Росією не будуть відкриті після 14 січня, а в січні стало відомо, що кордон Фінляндії з РФ не відкриватимуть до 11 лютого.

Потім уряд Фінляндії ухвалив рішення про продовження терміну закриття кордону з Росією ще на два місяці — до 14 квітня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» разгромило «Волынь»: видео голов

27.11.2016 - 01:19
Киевское «Динамо» одержало четвертую победу кряду в Премьер-лиге. Со счетом 4:1 обыграна в Луцке «Волынь». Последняя, к слову, потерпела четвертое подряд поражение. Хет-трик на свой счет записал Мораес, еще одним ...

Новая забава американцев – купание раздетыми в снегу (видео)

26.01.2016
Обильные снегопады в Америке породили ...

Катастрофа американского стратегического бомбардировщика Boeing B-52 Stratofortress

03.11.2015
Стратегический бомбардировщик Boeing B-52 Stratofortress, ...