У Феодосії пролунав потужний вибух

У Феодосії в окупованому Криму пролунав потужний вибух. Про це з посиланням на місцевих жителів о 14:57 повідомив Телеграм-канал «Кримський вітер».

Наразі, що це було, а також в самому місті чи поруч з ним, інформації немає.

Нагадаємо, з ранку в Керчі над Кримським мостом стояв стовп білого димо. Окупаційна влада згодом заявила, що проводилися навчання, але без будь-яких додаткових пояснень.

Роспабліки повідомляли сьогодні, що російський розвідувальний корабель «Іван Хурс» був атакований трьома морськими БПЛА на підході до протоки Босфор. Вказують, що пошкоджень не було. Напад БПЛА стався о 5.30 (мск) після проходження протоки Босфор за 40 морських миль на північ від неї.

«Іван Хурс» — перше серійне судно зв’язку проекту 18280 (розвідувальний корабель). Знаходиться у складі Чорноморського флоту РФ. Обладнання корабля дозволяє виявляти радіосигнали в широкому діапазоні частот та визначати розташування їх джерела.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Сестра британского экс-министра разделась в прямом эфире: видео

16.02.2019 - 14:10
В Британии не утихают страсти вокруг грядущего выхода из состава ЕС. Причем, против этого шага выступают не только большинство населения Соединенного Королевства, но и известные политики, и даже их родственники. ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...

Израиль в огне – ситуация усугубляется: видео

24.11.2016
В Израиле бушуют пожары. В ...