У Джанкої пролунав потужний вибух

Сьогодні в обід в окупованому з 2014 року місті Джанкой на півночі Криму стався потужний вибух. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Він оприлюднив фотографію, зроблену мешканцями, на якій в приватній забудові в небо піднявся чималий «гриб» (стовп диму після вибуху).

В свою чергу, Телеграм-канал «Крымский ветер» розповів, що сьогодні на півострові вибухи також лунали в районах Октябрьского і Старого Криму, однак російські окупанти завчасно повідомили, що там відбуватиметься утилізації небезпечних боєприпасів.

В списку населених пунктів, де відбуватиметься утилізація, також присутнє село Семисотка Сімферопольського району, однак Джанкою в ньому нема. До того ж на фотографії видно, що вибух стався саме в населеному пункті, а не за його межами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Аккуратных водителей в ОАЭ награждают машинками из золота: видео

12.05.2017 - 13:11
Двух самых аккуратных водителей полиция Дубая наградила игрушечными машинками из чистого золота. Об этом сообщил сайт ведомства. В стране действует система поощрений за аккуратное вождение. Так называемые «белые баллы» начисляются ...

Собака Барака Обамы укусила девушку за щеку: видео

13.01.2017
Невероятная беспечность и отсутствие инстинкта ...

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...