У Джанкої, Євпаторії та Севастополі пролунали потужні вибухи

Сьогодні раннім вечором в багатьох населених пунктах окупованого Криму пролунали потужні вибухи, про що повідомили місцеві жителі.  А рашистська пропаганда заявила про збиття одразу трьох ракет «STORM SHADOW», які начебто атакували бази російських окупантів в Севастополі.

Як з посиланням на своїх підписників о 17:36 повідомив Телеграм-канал «Крымский ветер», все почалося з потужного вибуху та сирени в Джанкої. Через кілька хвилин пролунали ще два вибухи в Нижньогірському районі.

О 17:38 «Оперативний ЗСУ» пожартував: «Малюк щойно закінчив свій виступ, а в Криму уже ввімкнули тривогу, перекрили (Кримський міст) і повідомляють про вибухи в Джанкої».

О 18:14 «Крымский ветер» розповів про потужні вибухи, які чули жителі Євпаторії і сусіднього Сакського району. Також  він вказав, що зенітно-ракетні комплекси окупантів працюють зі Старокримського полігону та Кіровського аеродрому…

В бухті Севастополя загарбники роздули маскувальне задимлення, а потім заявили про збиття ракет «STORM SHADOW», які начебто атакували бази інтервентів у місті. 

Що насправді сталося, наразі невідомо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ученые обнаружили планету пригодную для жизни: видео

17.11.2017 - 10:05
По предварительным оценкам, пригодную в температурном плане для жизни планету обнаружили ученые. Назвали ее Ross 128 b. Она вращается вокруг одноименной карликовой звезды и имеет температуру близкую к земной — от ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...

Путин раскрыл один из своих секретов: видео

29.11.2017
«Есть такое слово спорт. Не ...