У ДПСУ озвучили ситуацію на кордоні з Польщею

На жаль, ситуація на українсько-польському кордоні залишається без змін — польські фермери продовжують блокувати всі шість напрямків. Про це сьогодні повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

Станом на ранок, сукупно в чергах на всіх цих напрямках на території Польщі в бік України очікують можливості проїзду понад 2400 вантажних транспортних засобів», — зазначив він.

За словами Демченко, найбільша черга спостерігається у напрямку контрольних пунктів пропуску Краківець та Ягодин, де на останньому КПП пропускають вантажівки лише у напрямку України, а за минулу добу проїхали 70 транспортних засобів.

«Нагадаю про те, що Ягодин — це найбільший інфраструктурний напрямок де може перетинати кордон 1200-1400 вантажівок в обох напрямках. Натомість зараз пропускаються лише вантажні засоби, які слідують в Україну… Жодна вантажівка не перетинає кордон в бік Польщі, оскільки їх не пропускають», – зазначив речник ДПСУ.

Він додав, що протестувальники не блокують рух для інших категорій транспорту, зокрема легкових автомобілів та автобусів.

Нагадаємо, польські фермери вже кілька тижнів блокують кордон з Україною. Вони не пропускають через КПП вантажівки, а також періодично демонстративно знищують українську сільгосппродукцію. Також блокування поширюється на залізницю, де поляки нападали на вантажні вагони…

Нагадаємо, 27 лютого Журналіста Української правди Михайла Ткача затримали в Польщі. Фактично проти українців вчинили свавілля. І невідомо, чим би все завершилося, будь то не УП, яка має можливості оперативно залучити підтримку на найвищому державному рівні.

Команда редакції УП намагалася розібратися, як так виходить, що кордони з Україною блокуються, нам висуваються вимоги щодо припинення постачання в Європу зерна, а одночасно з Росії, яка начебто є спільним ворогом, «зерно тече рікою»…

За його словами, місцеві правоохоронці затримали їх разом з оператором, коли вони знімали матеріал про транзит продукції між Польщею та Росією з Білоруссю. Поляки частково видалили відзняті матеріали.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

26.01.2019 - 12:35
Пожилой кавказец приходит в магазин и обращается к продавцу: — Продай мне два костюма. — Дед, зачем тебе два? Тебе уже восемьдесят лет. Возьми один, до конца жизни хватит. — ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...