У Донецьку прогримів потужний вибух
Сьогодні після обіду стався приліт по базі російських загарбників в північно-західній прифронтовій частині окупованого з 2014 року Донецька.
Про це з посиланням на місцевих жителів повідомляють різні телеграм-канали і ЗМІ:
«Мощный прилет по русне в районе завода Топаз Куйбышевском района Донецка».
На ролику ми власне бачимо «гриб» від вибуху. Подробиці невідомі. Але інтервенти традиційно розташовують свої бази на підприємствах Донецька. При цьому місто перебуває в зоні досяжності навіть звичайної артилерії ЗСУ.
Крім того, російська пропаганда стверджує, що на Азотному в Донецьку знайдено ракету. І демонструє фото.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)